Tvorba komplexného videa

Zábery lovíme zo zeme aj zo vzduchu

Aj keď názov našej stránky hovorí niečo iné, tvorbe videí sme sa venovali ešte predtým, ako si nás získali drony. Nakrúcame firemné videá, reklamné spoty, tutoriály, hotely, športy, priestory, mestá, služby… Poradíme si s hocičím.

Načítavam...

Sme Crot Production

Sme tím mladých kreatívcov s vášňou pre pútavé video. V rámci klasickej produkcie už cez 10 rokov spolupracujeme s inšpiratívnymi klientmi, ktorí majú svetu čo povedať. Stojíme si za tým, že jedinečné príbehy treba prezentovať jedinečnou formou. Takou, ktorá s ľuďmi pohne.A Postprodukcia?

 

 

1. Výber hudby

Vhodne zvolený hudobný podmaz pri videách predstavuje polovicu úspechu. Vytvorí základný pilier a emóciu, od ktorých sa odvíja následná postprodukcia. Preto vám pred samotnou postprodukciou videa odošleme na výber 5 vhodných hudobných ukážok z audiobanky.

 

 

2. Strih

Na základe vybranej hudby podľa námetu vytvoríme hrubý strih, ktorý vám odošleme na odsúhlasenie. Následne video obohatíme o ďalšie vychytávky a zvukové efekty.

Bratislavský Skypark

 

 

3.Colorgrading

Po odsúhlasení hrubého strihu pracujeme na colorgradingu. Obraz dostane farby, tiene, teplotu – skrátka tú správnu šťavu. Colorgrading tvoríme na profesionálnych kalibrovaných 4K monitoroch.

Bratislavský Skypark

 

 

4. 2D / 3D animácie

Podľa požiadavky vytvoríme aj 2D animácie – originálne animované logo na začiatok videa, natrackované texty pripnuté v 3D priestore videa alebo menovky zobrazujúce sa v rohu videa. Tvoríme aj 3D vizualizácie – animácie prostredí a budov. Budovu dosadíme na prázdny pozemok, pričom pracujeme s trackingom, compositingom a retušami.

 

 

5. Final render

Po odsúhlasení celého projektu samotné video vyexportujeme v najvyšších formátoch vhodných pre TV, online priestor a socials ako Instagram, Facebook, Youtube. Na záver ho hodíme na cloud, odkiaľ už poputuje k vám.

Zaujali sme vás?
Zistite, ako vyzerá
svet #zdronu.


info@zdronu.sk
+421 911 843 000

Kontaktujte nás