Naše služby

Letecké práce z nášho portfólia

Dávame kamerám krídla, vďaka čomu sa na svet môžete pozrieť z úplne novej perspektívy.
Lietame, točíme, fotíme a monitorujeme vo dne i v noci a zábery pre vás zhotovíme ako z oblohy, tak aj zo zeme.

Dávame kamerám krídla, vďaka čomu sa na svet môžete pozrieť z úplne novej perspektívy. Lietame, točíme, fotíme a monitorujeme vo dne i v noci a zábery pre vás zhotovíme ako z dronu, tak aj zo zeme.

Ako to celé prebieha?

1.

Napíšte nám

Pošlite nám e-mail na info@zdronu.sk s výberom balíčka, o ktorý máte záujem, miestom a termínom predpokladaného lietania.

2.

Povolenie

My sa následne postaráme o vybavenie predletového povolenia.

3.

Lietanie

V dohodnutý (a ideálne neupršaný deň) dorazíme na miesto a nakrútime materiál presne podľa vašich predstáv.

4.

Odovzdanie

Odovzdáme vám “surové” video alebo fotografie v najvyššej možnej kvalite.

5.

Postprodukcia

V prípade potreby vám vieme fotografie či video profesionálne upraviť a video aj zostrihať do licencovanej hudby.


 
Rozlišenie 6K

Letecké zábery točíme s profesionálnym dronom DJI Inspire 2 a kamerou X7, ktorá nakrúca 6K video vo formáte RAW a fotí fotografie s až 24 Mpx rozlíšením v RAW kvalite. Počas celého pilotovania je možné pozerať sa na svet očami drona vďaka live prenosu na vlastnom náhľadovom HD monitore.

 Dostatočná výdrž

Máme zásobu batérií, vďaka ktorým môžeme lietať aj celý deň. Dron DJI Inspire 2 vydrží vo vzduchu 20 minút. Batérie su samozahrievacie, preto môžeme lietať aj pri nižších teplotách.

A úprava videa alebo fotografií?

Profesionálna postprodukcia je veľmi dôležitým prvkom výstupu z akejkoľvek kamery alebo fotoaparátu. Po dohode s klientom každá naša letecká fotografia alebo video záber prechádzajú profesionálnou postprodukciou:

 

 

1. Výber hudby

Vhodne zvolený hudobný podmaz pri videách predstavuje polovicu úspechu. Vytvorí základný pilier a emóciu, od ktorých sa odvíja celá následná postprodukcia. Preto vám pred samotnou postprodukciou videa odošleme na výber 5 vhodných hudobných ukážok z audiobanky.

 

 

2. Strih

Na základe vybranej hudby podľa námetu vytvoríme hrubý strih, ktorý vám odošleme na odsúhlasenie. Následne video obohatíme o ďalšie vychytávky a zvukové efekty.

Bratislavský Skypark

 

 

3.Colorgrading

Po odsúhlasení hrubého strihu pracujeme na colorgradingu. Obraz dostane farby, tiene, teplotu – skrátka tú správnu šťavu. Colorgrading tvoríme na profesionálnych kalibrovaných 4K monitoroch.

Bratislavský Skypark

 

 

4. 2D / 3D animácie

Podľa požiadavky vytvoríme aj 2D animácie – originálne animované logo na začiatok videa, natrackované texty pripnuté v 3D priestore videa alebo menovky zobrazujúce sa v rohu videa. Tvoríme aj 3D vizualizácie – animácie prostredí a budov. Budovu dosadíme na prázdny pozemok, pričom pracujeme s trackingom, compositingom a retušami.

 

 

5. Final render

Po odsúhlasení celého projektu samotné video vyexportujeme v najvyšších formátoch vhodných pre TV, online priestor a socials ako Instagram, Facebook, Youtube. Na záver ho hodíme na cloud, odkiaľ už poputuje k vám.

Zaujali sme vás?
Zistite, ako vyzerá
svet #zdronu.


info@zdronu.sk
+421 911 843 000

Kontaktujte nás